Sanocka Liga NHL Online

Forum Sanockich graczy wirtualnej sceny NHL 09


#1 2010-12-09 20:52:23

Sebasnk

Niedźwiadek

Zarejestrowany: 2010-11-13
Posty: 9
Punktów :   

Detroit Red Wings 8-3 Philadelphia Flyers

http://img843.imageshack.us/img843/9783/beztytuuuhv.th.png



PIERWSZA TERCJA
Od początku do ataku ruszyło Detroit przez 1:30 nie wypuszczali z tercji lotników leczy gdy Ci tylko wyjechali odrazu zdobyłi bramkę Daniel Briere strzałem pod nogami pokonuje Osgooda. Detroit poddenerwowani stratą bramki raz po raz strzelali aż w koncu nikt inny jak Zetterberg wyjechał sam na sam i strzałem w okno doprowadził do remisu. 4 minuty pozniej Jonahan Franzen podwyższył na 2:1 dobijając strzał Daniela Clearego.W 9 min źle ustawionego Osgooda zobaczył Glen Metropolit który strzelał prawie do pustej bramki. Następna akcja Detroit Tomas Kopecky podaje wzdłuż niebieskiej linii do Kirka Maltby który strzałem z klepki daje nam kolejną bramkę. Tercja konczy się wynikiem 3-2.
DRUGA TERCJA
Było widoczne od samego początku tercji ze Detroit po ostatniej porażce chce sie zrewanżować kibicom, akcja za akcją Skrzydła napierają, 13min Kris Draper uderza a zasłonięty bramkarz niema nic do powiedzenia . Minute później Kirk Maltby strzałem z metra pokonuje bramkarza. Lotnicy są zamkniecie  w tercji. Wynik 5-2
TRZECIA TERCJA
Dopiero 59 sekunda trzeciej tercji a Tomas Holmstrom wjeżdża w tercję lotników i strzalem z builku zdobywa gola. Skrzydła zaczynają kontrować lecz w 13 minucie zle podanie przejmuje Kirk Maltby strzela bramke i zdobywa 3gola w tym meczu. W 60 minucie Scott Hartnell strzela ładną bramke zaraz przy słupku. Lecz 30sekund pożniej Kris Draper w sytuacji sam na sam podwyższa na 8:3 takim wynikiem konczy się ten mecz.


Po meczu powiedzieli :
Kirk Maltby - Cieszą 3 gole, cieszy wygrana i 2 pkt gramy dalej . Oby tak skutecznie jak dziś
Scott Hartnell - Trudno wracamy bez punktów, myślę ze to wypadek przy pracy wiemy jakie były błedy i musimy je naprawić.

Spoiler:

Period,Time,Goal/Penalty,Team,Player Name,Note
1,01:23,GOAL (0:1),PHI,Briere Daniel,Timonen Kimmo
1,03:34,GOAL (1:1),DET,Zetterberg Henrik,"Rafalski Brian, Holmstrom Tomas"
1,07:45,GOAL (2:1),DET,Franzen Johan,"Cleary Daniel, Chelios Chris"
1,08:57,GOAL (2:2),PHI,Metropolit Glen,"Richards Mike, Lupul Joffrey"
1,10:02,GOAL (3:2),DET,Maltby Kirk,"Kopecky Tomas, Draper Kris"
2,12:12,GOAL (4:2),DET,Draper Kris,Maltby Kirk
2,12:57,GOAL (5:2),DET,Maltby Kirk,Unassisted
3,00:59,GOAL (6:2),DET,Holmstrom Tomas,"Zetterberg Henrik, Rafalski Brian"
3,05:20,PEN,PHI,Asham Arron,Interference (Minor)
3,12:52,GOAL (7:2),DET,Maltby Kirk,Draper Kris
3,19:04,GOAL (7:3),PHI,Hartnell Scott,Gagne Simon
3,19:34,GOAL (8:3),DET,Draper Kris,Kronwall Niklas
3,20:00,PEN,PHI,Coburn Braydon,Cross checking (Minor)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpojemnik termoizolacyjny strona www