Heatley - 2010-11-25 16:07:58

Bardzo dobry i wyrównany mecz. Każdy błąd popełniony przez którąkolwiek z drużyn, zamieniał się w bramkę dla przeciwnika. Zaczęło się od szybkiej bramki dla Tampy, jednak potem do głosu doszli zawodnicy Capitals i dzięki dwóm bramkom zdobytym w krótkim odstępie czasu, wychodzą na prowadzenie. Druga tercja była bardzo wyrównana i przełożyło się to na wynik. Obie drużyny zdobyły po jednej bramce i mieliśmy wynik 3:2 dla Capitals. Trzecia tercja należała jednak do Tampy, która straciła w prawdzie jedną bramkę, ale trzykrotnie wykorzystała liczebną przewagę doprowadzając do remisu (4:4). Na niecałe 5 minut do końca meczu, Vrbata wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie ustalając tym samym ostateczny wynik.
Ocena Przeciwnika: 4 na 6